O mnie

Doradca ADR/RID/IMDG – Sylwia Zielińska.

Sylwia Zielińska – doradca ds. bezpieczeństwa, prawnik, logistyk, trener i wykładowca akademicki.
Od 2003 roku jestem  związana z branżą logistyczną w której wprowadzam procedury bezpieczeństwa. Na co dzień pomagam firmom  realizować skomplikowane obowiązki w zakresie transportu/załadunku/rozładunku  oraz magazynowania towarów i odpadów niebezpiecznych. Nadzoruje zarówno załadunki towarów niebezpiecznych na statki  ale również pomagam w stosowaniu wyłączeń spod przepisów dla pojedynczych przewoźników.
Z powodzeniem szkolę również spedytorów,  którym wiedza z zakresu wymogów przepisów ADR pozwala sprawniej i taniej wypełniać ich obowiązki.  Prowadzę również zajęcia z transportu multimodalnego towarów niebezpiecznych na Akademii Morskiej w Gdyni.

Jestem autorką dwóch książek o transporcie drogowym towarów niebezpiecznych oraz konsultowałam merytorycznie film szkoleniowy ” BHP w transporcie towarów niebezpiecznych”
https://www.youtube.com/watch?v=hmvlJZimW4M –  w filmie tym występuje również jako ” doradca ” 🙂

Szkolę kierowców, szkolę spedytorów, szkolę magazynierów, wprowadzam procedury bezpieczeństwa, instaluje w umysłach pracowników  świadomość zagrożeń.  W razie kontroli inspekcji  pomagam wyjść z kłopotów. Poza tym sporządzam sprawozdania, raporty, audyty…

Tyle o mnie 🙂  Mam nadzieje, że w związku z tym co robię i co robiłam masz zaufanie do moich kompetencji i nie zawahasz się zadać mi pytania czy podjąć współpracę.

Blog ten stał się bardziej popularny niż mi się wydawało. Codziennie  kilkaset osób znajduje odpowiedzi na swoje pytania związane  transportem towarów niebezpiecznych. Jestem trochę tym zaskoczona  ale z drugiej strony bardzo się cieszę, że bezpieczeństwo staje się priorytetem w branży logistycznej.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami to zapisz się proszę na newsletter. Nie wysyłam żadnych ofert, czy spamu. Dostaniesz ode mnie jedynie informację o nowych wpisach.

 

Sylwia Zielińska

Oczywiście zapraszam Cię polubienia strony na Facebooku.

Sylwia Zielińska tel 604 511 661