O nas

Doradca ADR/RID/IMDG/IATA – Sylwia Zielińska.

Sylwia Zielińska – doradca ds. bezpieczeństwa, prawnik, logistyk, trener i wykładowca akademicki.
Od 2003 roku jestem  związana z branżą logistyczną w której wprowadzam procedury bezpieczeństwa. Na co dzień pomagam firmom  realizować skomplikowane obowiązki w zakresie transportu/załadunku/rozładunku  oraz magazynowania towarów i odpadów niebezpiecznych. Nadzoruje zarówno załadunki towarów niebezpiecznych na statki  ale również pomagam w stosowaniu wyłączeń spod przepisów dla pojedynczych przewoźników.
Z powodzeniem szkolę również spedytorów,  którym wiedza z zakresu wymogów przepisów ADR pozwala sprawniej i taniej wypełniać ich obowiązki.  Prowadzę również zajęcia z transportu multimodalnego towarów niebezpiecznych na Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

Jestem autorką dwóch książek o transporcie drogowym towarów niebezpiecznych oraz konsultowałam merytorycznie film szkoleniowy ” BHP w transporcie towarów niebezpiecznych”
https://www.youtube.com/watch?v=hmvlJZimW4M –  w filmie tym występuje również jako ” doradca ” 🙂

Szkolę kierowców, szkolę spedytorów, szkolę magazynierów, wprowadzam procedury bezpieczeństwa, instaluje w umysłach pracowników  świadomość zagrożeń.  W razie kontroli inspekcji  pomagam wyjść z kłopotów. Poza tym sporządzam sprawozdania, raporty, audyty…

Tyle o mnie 🙂  Mam nadzieje, że w związku z tym co robię i co robiłam masz zaufanie do moich kompetencji i nie zawahasz się zadać mi pytania czy podjąć współpracę.

Małgorzata Solarska – Ochrona Środowiska

Małgorzata Solarska – wykształcenie wyższe mgr ochrony środowiska – specjalność: edukacja ekologiczna. W branży ochrony środowiska pracuje od 2012 r., jako audytor, trener, doradca. Współpracowałam również w powyższym zakresie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie oraz Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową w Częstochowie w ramach funduszy UE. Specjalizuję się w opłatach środowiskowych, emisjach, KOBIZE, CRO, odpadach oraz wprowadzonym i rozbudowywanym w ostatnich latach systemie BDO. Pomagam zrozumieć zależności pomiędzy przedsiębiorcami, a środowiskiem oraz wynikające z nich obowiązki regulowane aktualnym prawem. Moim celem jest pomoc przedsiębiorcom tak, aby coraz bardziej zawiłe i wymagające przepisy, nie stanowiły problemu dla funkcjonowania firmy.

Anna Gudowska – Ochrona Środowiska

Od 20 lat pracuję z przedsiębiorcami i dla przedsiębiorców. Rozwiązywanie ich problemów jest moją pasją.
Sprawia mi satysfakcję wspieranie firm w dążeniu do prawidłowego wywiązywania się z obowiązków wobec środowiska naturalnego. Staram się w sposób zrozumiały szkolić i doradzać przedsiębiorcom jak sobie radzić w gąszczu przepisów.
Jestem doświadczoną trenerką i doradcą wyspecjalizowaną w szkoleniach dotyczących aspektów prawnych ochrony środowiska.
Współpracuję  z firmami na terenie całego kraju. W ciągu 10 lat przeprowadziłam ponad 500 szkoleń zakończonych wysokimi ocenami uczestników.Obca mi jest rutyna. Jestem osobą kreatywną i lubię realizować wyzwania. Każde moje szkolenie jest prowadzone w sposób warsztatowy i dostosowane do oczekiwań poszczególnych uczestników.
Odpowiadam na indywidualne pytania, prowokując dyskusję, dając przykłady z życia codziennego.
Wiedzę przekazuję w sposób obrazowy podpierając się dużą wiedzą praktyczną i merytoryczną.

Blog ten stał się bardziej popularny niż nam się wydawało. Codziennie  kilka tysięcy osób znajduje odpowiedzi na swoje pytania związane  transportem towarów niebezpiecznych oraz ochroną środowiska. Cieszymy, że bezpieczeństwo staje się priorytetem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami to zapisz się proszę na newsletter.

Oczywiście zapraszam Cię polubienia strony na Facebooku.

Sylwia Zielińska tel +48 604 511 661

Małgorzata Solarska  +48 508 56 55 56