Sylwia Zielińska – Doradca ADR/RID/IMDG/IATA

Doradca ds. bezpieczeństwa, prawnik, logistyk, trener i wykładowca akademicki. Od 2003 roku jestem  związana z branżą logistyczną w której wprowadzam procedury bezpieczeństwa. Na co dzień pomagam firmom  realizować skomplikowane obowiązki w zakresie transportu/załadunku/rozładunku  oraz magazynowania towarów i odpadów niebezpiecznych.
 
Nadzoruje zarówno załadunki towarów niebezpiecznych na statki  ale również pomagam w stosowaniu wyłączeń spod przepisów dla pojedynczych przewoźników.

Z powodzeniem szkolę również spedytorów,  którym wiedza z zakresu wymogów przepisów ADR pozwala sprawniej i taniej wypełniać ich obowiązki. Prowadzę również zajęcia z transportu multimodalnego towarów niebezpiecznych na Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

Jestem autorką dwóch książek o transporcie drogowym towarów niebezpiecznych oraz konsultowałam merytorycznie film szkoleniowy ”BHP w transporcie towarów niebezpiecznych”. Szkolę kierowców, szkolę spedytorów, szkolę magazynierów, wprowadzam procedury bezpieczeństwa, instaluje w umysłach pracowników  świadomość zagrożeń.  W razie kontroli inspekcji  pomagam wyjść z kłopotów. Poza tym sporządzam sprawozdania, raporty, audyty…

Tyle o mnie 🙂  Mam nadzieje, że w związku z tym co robię i co robiłam masz zaufanie do moich kompetencji i nie zawahasz się zadać mi pytania czy podjąć współpracę.

Małgorzata Solarska-Zielińska – Ochrona Środowiska


Wykształcenie wyższe mgr ochrony środowiska – specjalność: edukacja ekologiczna.


W branży ochrony środowiska pracuje od 2012 r., jako audytor, trener, doradca. Współpracowałam również w powyższym zakresie z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie oraz Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową w Częstochowie w ramach funduszy UE. Specjalizuję się w opłatach środowiskowych, emisjach, KOBIZE, CRO, odpadach oraz wprowadzonym i rozbudowywanym w ostatnich latach systemie BDO.

Pomagam zrozumieć zależności pomiędzy przedsiębiorcami, a środowiskiem oraz wynikające z nich obowiązki regulowane aktualnym prawem. Moim celem jest pomoc przedsiębiorcom tak, aby coraz bardziej zawiłe i wymagające przepisy, nie stanowiły problemu dla funkcjonowania firmy.

Anna Gudowska – Ochrona Środowiska

Od 30 lat pracuję z przedsiębiorcami i dla przedsiębiorców. Rozwiązywanie ich problemów jest moją pasją. Sprawia mi satysfakcję wspieranie firm w dążeniu do prawidłowego wywiązywania się z obowiązków wobec środowiska naturalnego. Staram się w sposób zrozumiały szkolić i doradzać przedsiębiorcom jak sobie radzić w gąszczu przepisów.
 

Jestem doświadczoną trenerką i doradcą wyspecjalizowaną w szkoleniach dotyczących aspektów prawnych ochrony środowiska.

Współpracuję  z firmami na terenie całego kraju. W ciągu 10 lat przeprowadziłam ponad 500 szkoleń zakończonych wysokimi ocenami uczestników. Obca mi jest rutyna. Jestem osobą kreatywną i lubię realizować wyzwania. Każde moje szkolenie jest prowadzone w sposób warsztatowy i dostosowane do oczekiwań poszczególnych uczestników. Odpowiadam na indywidualne pytania, prowokując dyskusję, dając przykłady z życia codziennego. Wiedzę przekazuję w sposób obrazowy podpierając się dużą wiedzą praktyczną
i merytoryczną.

Anna Wojtasiewicz – Szkolenia

Posiadam wieloletnie doświadczenie w szerokorozumianej obsłudze klienta. Zaspokajanie potrzeb, współpraca, a zwłaszcza kontakt z ludźmi sprawiają mi ogromną przyjemność. Moje doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta rozwijałam między innymi w pracy biurowej, urzędniczej oraz handlu. 

Obecnie w Niebezpiecznej Logistyce zajmuję się organizacją i obsługą szkoleń prowadzonych przez naszych trenerów. Zapraszam do kontaktu zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorców, którzy chcą zorganizować szkolenie zamknięte dla swoich pracowników.