Bez kategorii

Siódma rocznica pierwszego wpisu na blogu.

Siódma rocznica pierwszego wpisu na blogu.

Dzisiejszy dzień to specjalna okazja, ponieważ mija dokładnie siedem lat od momentu, gdy opublikowaliśmy nasz pierwszy wpis na blogu.

Od samego początku istnienia, naszym priorytetem było dostarczanie informacji oraz porad eksperckich. Blog Niebezpieczna Logistyka na przestrzeni lat stał się ważnym źródłem wiedzy na temat transportu towarów niebezpiecznych oraz ochrony środowiska. Częste zmiany w regulacjach składające się na specyfikę tych gałęzi prawa, stawiają wciąż nowe wyzwania przedsiębiorcom. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wpisom czytelnicy odnaleźli najważniejsze informacje, odpowiadające charakterystyce ich przedsiębiorstw.

W ciągu tych siedmiu lat Nasi eksperci podzielili się z Państwem poradami i spostrzeżeniami na temat transportu oraz przechowywania substancji i produktów niebezpiecznych, obowiązków przedsiębiorców względem środowiska, gospodarki odpadami. Wspólnie z Państwem przeszliśmy również przez rewolucyjną zmianę systemu ewidencji odpadów na system BDO. Wszystkie nasze działania podejmowane były z myślą o zwiększaniu świadomości i wiedzy w dziedzinie zagrożeń, procedur bezpieczeństwa, praktyk ekologicznych oraz obowiązków prawnych nałożonych przez ustawodawcę.

Dziękujemy Wam, drodzy czytelnicy, za towarzyszenie nam w tej podróży przez siedem lat. Będziemy nieustannie starać się, aby dostarczać Państwu najaktualniejszych rzetelnych informacji oraz praktycznych wskazówek, abyście mogli nadal doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w obszarze logistyki i ochrony środowiska. Razem możemy zadbać o środowisko i wysoki poziom bezpieczeństwa w Państwa przedsiębiorstwach.

Zapraszamy do dalszego śledzenia bloga Niebezpiecznej Logistyki oraz kontaktu z naszymi doradcami. Przed nami z pewnością jeszcze wiele zmian i wyzwań. Jednak Państwa obecność to dla nas wielka radość i sprawia, że nasza praca nabiera jeszcze większego sensu.

Z wyrazami wdzięczności, Zespół Niebezpiecznej Logistyki

Dodaj komentarz

− 4 = 2