Bez kategorii, Ochrona Środowiska, Szkolenia ADR, Szkolenie IMDG

Terminarz szkoleń 2023/2024

Terminarz szkoleń wrzesień 2023 – marzec 2024

Wrzesień to czas nie tylko końca wakacji i rozpoczęcia nowego roku szkolnego, ale również powrotu do intensywnej pracy.

Mamy nadzieję, że ten okres będzie dla Państwa okazją do rozwoju zawodowego, zgłębiania nowych umiejętności i tworzenia inspirujących projektów. Zanim przystąpimy do nowych obowiązków warto zastanowić się nad tym co przed nami w dłuższej
i krótszej perspektywie.

Niebezpieczna Logistyka wspiera przedsiębiorców w wywiązywaniu się z obowiązków względem ochrony środowiska oraz prawidłowego, bezpiecznego transportu towarów niebezpiecznych. Jednak to co jest dla nas najważniejsze to stałe poszerzanie wiedzy osób zaangażowanych w przewóz towarów niebezpiecznych oraz specjalistów ds. ochrony środowiska. W ten sposób przedsiębiorstwo zapewnia sobie wysoki poziom bezpieczeństwa organizowanego transportu oraz spokojną głowę w okresie sprawozdawczym.

AKTUALNA OFERTA SZKOLEŃ DOSTĘPNA TUTAJ.

Dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić nowy plan szkoleń otwartych na najbliższe półrocze. Tematy i terminy szkoleń zostały dopasowane zgodnie ze zgłaszanymi przez Państwa potrzebami oraz doświadczeniami z poprzednich lat. Nieustannie trzymamy rękę na pulsie, aby Nasi klienci nie zostali zaskoczeni nagłymi zmianami w przepisach i nieoczekiwanymi, nowymi obowiązkami nakładanymi przez ustawodawcę. Stąd mogą Państwo być pewni aktualności szkoleń a nasze programy będą aktualizowane o zmiany w przepisach nawet w dniu szkolenia.

Czym wyróżniają się nasze szkolenia, dlaczego warto się zdecydować akurat na nie? Przede wszystkim wiedza merytoryczna trenerów jest poparta wieloletnią praktyką co sprawia, że komunikacja z uczestnikami staje się nieco mniej formalna, bardziej elastyczna i sprzyja rozwiązywaniu realnych problemów z jakimi spotykają się przedsiębiorstwa. W cenie każdego szkolenia uczestnik otrzymuje autorskie materiały dydaktyczne oraz możliwość konsultacji mailowej po szkoleniu. Co więcej, szkolenia z zakresu ochrony środowiska dają uczestnikom możliwość umówienia indywidualnej konsultacji z trenerem i uzyskaniem przez przedsiębiorstwo dopasowanego rozwiązania konkretnego problemu.

Jednocześnie przypominamy o możliwości zorganizowania szkolenia dedykowanego. Takie szkolenia stanowią niezwykle wartościową inwestycję w rozwój zespołu. Treść dostosowana jest do indywidualnych potrzeb, a trener ma możliwość skupienia się na praktycznych aspektach i rozwiązaniach zgodnych z charakterystyką przedsiębiorstwa.

Oferta szkoleń będzie na bieżąco aktualizowana w tym miejscu – szkolenia.

Masz pytania, chcesz zorganizować dedykowane szkolenie w swojej organizacji lub zapisać uczestników na szkolenie otwarte?

Napisz do nas szkolenia@niebezpiecznalogistyka.pl

Dodaj komentarz

62 − 55 =